Módní trendy

Jaké letní trendy nás letos dostaly do kolen?

Móda neustále přináší nové kousky na prodejní pulty v obchodech, po kterých prahne řada žen. Každé roční období v sobě přináší módní novinky, jež musí mít každá žena hned, jak přijdou do obchodů. Ani během letošního léta tomu nebylo jinak. Samozřejmě i nyní přišly do módy takové kousky, které nás doslova dostaly do kolen. Jaké to jsou?

Nejvíce moderních novinek jsme zaznamenali v oblasti obuvi. Na obuv se během tohoto léta hodně dbá. Mimo to jsme mohli zaregistrovat i řadu nových trendů v oddělení kabelek a batohů. I tam přibylo poměrně hodně kousků, které stojí za hřích. To samé i v oddělení doplňků – hlavně klobouky a kšiltovky plní nejvíce věšáků v obchodech. Ale jaké trendy nás doslova dostaly do kolen?

• Sandálky

Letošní léto se klade největší důraz na sandálky. Tato obuv je v létě abnormálně žádaná. Není se čemu divit – při horkých letních dnech je to nejlepší obuv na světě. Tedy kromě žabek, ale žabky se popravdě nehodí ke všemu (spíše se nehodí k ničemu jinému než k plavkám).

Sandálků jsme na pultech obchodů letos mohli zaregistrovat opravdu mnoho. Pokud lidé sáhli po klasických sandálech, do nichž Češi nosí ponožky, pak se dobře nedívali kolem sebe, protože je jistě obklopovalo tolik možností! Ženy si nejčastěji vybírali zajímavé kreativní sandálky. Jednalo se většinou o takové, které měly zvláštní propletení kolem prstů. Také vedly metalově stříbrné, bronzové a zlaté sandálky, které však bohužel byly všude takřka ihned vyprodané.

• Nášivky

Nášivky všude, kam se podíváš! I tak by se dalo označit letošní léto. Opravdu nášivky jsme našli naprosto všude – na batozích, na botách, na košilích, tričkách, kalhotách, bundách, sukních i na šatech. Nesmíme zapomenout ani na kšiltovky, kde se taky poměrně hojně nášivky vyskytovaly.

Pokud vás v obchodech nenadchnul žádný kousek, tak si kupte nášivky, které se prodávají samostatně – pak si je lehce našijete na oblečení, na které chcete.