Boty

Jaké boty nosí Victoria Beckham? Inspirujte se světovou módní ikonou

Kdo se řadí mezi světové módní ikony? Po chvilce přemýšlení musíme zmínit osobu, která se proslavila hlavně svým vztahem s nejvíc sexy fotbalistou planety – Victorii Beckham. Žena, jež se také nevalně proslavila tím, že si nechala zničit nohy kvůli kráse (nosila tak vysoké podpatky, až na to doplatila), má unikátní značku, která je jakýmsi pendlováním mezi ležérním minimalismem a trendy elegancí. Značka ostatně vystihuje i styl samotné Victorie. Victoria moc dobře ví, že dokonalý outfit musí být dotvořen stylovou obuví, proto jsme nahlédli do jejího botníku.  

Victoria Beckham patří k ženám, které milují boty na podpatku. Nejednou prohlásila, že bez bot na podpatku se nedokáže plně soustředit, proto se nebudete divit tomu, že má ve svém botníku několik stylových lodiček či podobných bot. I když se její styl zdá být spíše konzervativní, její boty mají nápadné barvy, které jsou vždy kontrastem k jejímu outfitu. Nedělá jí problém obout si neonově zbarvené vysoké lodičky, které doplní k černobílému looku.  

Pestrobarevné lodičky však dominují i jejím módním kolekcím. Podívejme se však jen do jejího šatníku a zmiňme si několik unikátních kousků, s nimiž se nejednou ukázala na veřejnosti.  

Lodičky v levandulovém odstínu 

Lodičky jsou zkrátka její, o tom opravdu není pochyb. V jejím botníku skutečně najdeme velkou převahu klasických lodiček, které nemají zrovna nízký podpatek. Nedávno do jejího šatníku přibyly unikátní lodičky levandulové barvy, které na veřejnosti zkombinovala se světle modrým blejzrem. Pokud si myslíte, že se barvy perou, není to pravda. Barvy k sobě naopak skvěle jdou. Je až zarážející, jaký má smysl pro kombinování barev.  

V botníku najdeme i tenisky 

V uplynulých letech se Victoria Beckham rozhodla k velkému kroku, a sice si do svého botníku pořídila i tenisky. I když je stále zastáncem klasických elegantních lodiček, tenisky občas nazuje. V jejím botníku tak najdete jednoduché, leč pohodlné tenisky, které doplní minimalistický i elegantní outfit.