Lifestyle

Jak na nezapomenutelnou svatbu

Slavný den, který si chcete užít. Každý si svou svatbu přejeme vyplnit aktivitami, které budou příjemné nejen pro nás, ale také pro svatebčany. Někdo si dokonce přeje, aby byl jeho svatební den nezapomenutelný. Jak na to?

Dokonalá podívaná

Přejete si skutečně překrásný zážitek? Zábavní pyrotechnika v podobě nádherného ohňostroje je krásným zakončením jedinečného dne. Zatímco si vychutnáváte pohled na noční oblohu, probíhá přehlídka barev a tvarů, ze kterých se tají dech. Svatební ohňostroj udělá radost nejen vám, ale také všem svatebčanům.

Překrásné fotografie

Fotky z vaší svatby rozhodně nebudou nudné! Můžete si totiž pořídit dýmovnice do ruky, se kterými se váš velký den promění na krásný zážitek. Velmi efektní fotografie novomanželů nebo svatebčanů jsou krásnou vzpomínkou na vzácnou chvíli. Dramatické pozadí fotografie se hodí pro každé roční období. Pokud se chystáte fotit také večer, nezapomeňte na prskavky.

Nejkrásnější pohled na svět…

Pokud máte na svatbě pozvány také děti, zkuste jim dopřát nezapomenutelný zážitek. Můžete si objednat skákací hrad, nebo vsadit na milovaná zvířata. Domluvit se tak můžete s chovatelem, který vám pro účely focení doveze koně. Kdo by si nepřál slavnostní fotografii a malou projížďku po nádvoří? Fotka svatebního páru na koni je také romantickou možností, jak si den užít.

Přátelé v akci

Domluvte se s přáteli a nachystejte si společně scénku. Malé divadelní představení, se kterým pobavíte všechny svatebčany. Téma? No přeci „Ze života novomanželů“. Je jen na vás, jak pobavíte všechny přítomné. Oslavujte, že můžete být spolu a dobře se bavit. Na tento den rozhodně jen tak nezapomenete.

Oblíbené je také vypuštění balónků naplněných heliem. Na balónky jsou připevněny kontaktní údaje na novomanžele, takže kdo jej najde, může jim napsat, kam až se balónek dostal. Někdy jsou vzdálenosti skutečně překvapivé.