Oblečení

Italská značka Montura, outdoor oblečení pro ty náročnější

Dámy jistě mají rády italské oblečení a dobře znají módní značky, ale v oblasti sportu a outdoor oblečení je Montura pro řadu dam a slečen naznámá. Značka Montura není pouze outdoorové oblečení pro ty nejnáročnější klienty, jde o oblečení s osobitou kulturou. Značka se rozšířila do České republice ve větší míry teprve před 2 roky a řada lidí už poznalo, jaké kouzlo a bohatství toto vysoce funkční oblečení skrývá. Montura je italská společnost, která se zaměřuje na technické oblečení a obuv celé řady sportů a outdoorových aktivit vykonávaných na horách, zaměření je na pánské i dámské oblečení. Značka Montura již existuje téměř 20 let a zaměstnává si 1 000 lidí. Montura vlastní přímo svá výzkumná a vývojová centra v Itálii, ale i výrobní závody se sídlem v Moldavsku. Všechny produkty jsou vyrobeny v Evropě vlastními zaměstnanci, kteří disponují rozsáhlými zkušenostmi v oboru. I v moldavské továrně je vše naprosto stejné, jako v italských provozech. Stroje, zařízení i etické hledisko stejného zacházení se všemi zaměstnanci je zachováno. Jsou zde stejné pracovní podmínky i bezpečnostní normy.

Najdi si svou cestu, to je idea značka Montura

A nutno dodat, že s Monturou svou cestu opravdu najdete. Vydáte-li se na další průzkum a za dalším dobrodružstvím, cesta Monturou bude mnohem snazší. Lidstvo hledá a nachází nové horizonty, způsoby života i zkušenosti. Montura vám sama utváří nové cesty, zpřístupňuje nové trasy a vede ty, co neustále hledají. Montura se dívá za hranice možností, hledá nová řešení a zapojuje se do projektů se sportovci z různých oborů sportů. Spolupracuje s horolezci, ski-horolezci, běžci ve vysokých nadmořských výškách a dalšími jedinci, jenž propadli kouzlu sportu a hor. Tato značka podporuje potřeby a touhy všech, pro které jsou hory a cestování způsobem života plnícím sny a hnacím motorem vpřed.

Produkty s prvky elegance

Italští mistři designu nezapomínají vedle funkčnosti i na osobitý styl. Italové a Italky se chtějí líbit a tvůrci oblečení to prostě vědí. Z bezpečnostních důvodů má oblečení pestré barvy, neb na horách i při běhu na silnici musíte být viděni a stylovou eleganci přenáší i do komfortních střihů. Důmyslné zpracování se spoustou detailů vás dostane. Se značkou Montura přišly na náš trh produkty, které zde dlouhou dobu chyběly. Značku Montura prostě musíte vyzkoušet, pak budete nadšení jejími výjimečnými vlastnostmi a dokonale padnoucími střihy, se kterými budete vědět, že váš nákup byl skvělou volbou u každého modelu.