Oblečení

Hnědá barva vede především u kabátů

Péřovým bundám, jež jsme zaznamenali především minulou zimu, už dávno odzvonilo. Ženy, které ji stále mají ve svém šatníku, by si měly pořídit trošku jiný trendy kousek. Móda jde totiž rychle dopředu, dennodenně se mění, a není dobré vlastnit staré nemoderní kousky. Pokud chcete být „in“, zvažte koupi kabátu. Zimní verze podzimních bund nechte letos být, zazáříte jedině s ním.

Kabáty, jako každou zimu, zkrátka vedou. Největší oblíbenost zaznamenaly kabáty s klopy, ale ty frčely spíše na podzim (to ho měla opravdu každá žena). Našly se tu i typy těchto kabátů, které v sobě obsahovaly vlnu, tudíž byly na zimu jako dělané, ale přece jen je nějaký kousek předehnal. Letos frčí kabáty rovného střihu, a to rovnou ty dlouhé pod kolena.

Elegantnost holt začíná mít opět v módě své čestné místo, i když by se dalo říct, že už dávno sedí v síni slávy a je stále trendy. Letošní zimu se k ní návrháři začali s oblibou vracet. Co ovšem pozměnili, je to, že k nim nedoporučují klasické kozačky, nýbrž sportovní obuv. V současné době totiž jasně vede elegantnost spojená s pohodlností. Toto zjištění je pro ženy jako dar z nebes, protože se už nemusí trápit s vysokými podpatky.

Pokud se rozhodnete koupit si takový kabát, je důležité vybrat si správnou barvu. Zapůsobíte rozhodně barvou bordó, ale kabát tohoto zbarvení jen tak někde neseženete. Čím ovšem taktéž oslníte (možná i ve větší míře) je hnědá. Tato barva totiž u kabátů rovného střihu naprosto vede. Je jednoznačnou volbou ve chvíli, kdy si nevíte rady nebo kdy zvažujete, zda si koupit kabát hnědý nebo modrý. Letos zapomeňte na křiklavé barvy, zvolte ty tmavší. Jestli nejste favoritem hnědé, zvažte alespoň světle šedivou barvičku. Černou nechte černou, ta se dnes už tak moc nenosí. V současnosti se klade důraz na první dojem. Chcete přece oslnit. Černá je sice elegantní, ale netoužíte působit jako černá vdova.