Kabelky

Dárek pro muže k narozeninám

Při výběru dárku k narozeninám pro muže si zjistěte, co daného muže zajímá. Záleží také na tom, kolik má dotyčný let, zda je to kamarád, kolega, partner, syn nebo dědeček. Kulaté narozeniny vyžadují něco zvláštního. Darujte upomínkový předmět, praktickou věc nebo zážitek. Na co vsadit?

Mladí muži se nemohou nabažit světa, prahnou po adrenalinu a dobrodružství. Podléhají módním trendům a chtějí se také líbit ženám. Někoho potěší seskok padákem, jiného značkový parfém, oblečení, doplňky nebo pěkné hodinky. Sportovně založení muži ocení horské kolo, snowboard nebo třeba tenisovou raketu. Potěší je i permanentka do fitcentra nebo lístek na zajímavý fotbalový či hokejový zápas. Pro muže ve středních letech můžete volit i něco pro relax, třeba wellness pobyt, vyhlídkový let balónem, nebo večeři v dobré restauraci. Stylové muže potěší kožená peněženka, aktovka, parfém i módní hodinky.

Stylová taška přes rameno

Muži jsou věčně malé a hravé děti. Ve vyšším věku si navíc mohou konečně život užívat. Dopřejte jim zážitkový pobyt, vyhlídkový let a domácím kutilům sadu nářadí. Můžete vyzkoušet i předplatné oblíbeného časopisu nebo do divadla. Někoho potěší elegantní móda a stylové doplňky. Stylová taška přes rameno pro muže se hodí pro muže bez rozdílu věku. Hodí se do školy na studia, do práce i na výlety. Je vhodná na notebook, doklady i skripta. Výběr je velký, stačí si jen vybrat.

Luxusní box na hodinky

Pokud muž hodinky už nosí, vhodným dárkem je box na hodinky. Luxusní boxy, pouzdra a kazety na hodinky slouží pro uložení a uchování hodinek tak, aby byly v bezpečí v době, když je nemáte zrovna na ruce a ocení je každý muž. Jde o vhodný doplněk na domácí použití, ale ochrání hodinky i při cestování tak, aby se při převozu nepoškodily. Některá pouzdra na hodinky jsou členěná a určená pro různý počet hodinek. Ocení je třeba i sběratelé hodinek. Mohou mít i možnost uzamčení na klíček.