Oblečení

S čím by měli muži kombinovat kabát rovného střihu?

Současná módní kolekce přinesla hned několik fantastických kousků, které bychom si měli pořídit. K těmto kouskům se řadí například volné svetry s rolákem, které jsou moderní nejen v dámském světě, ale i v tom pánském. Kromě toho se do módy dostaly ve velkém džínové bundy, které si dneska můžeme koupit v mnoha zajímavých provedeních či střizích. Letošní zimní kolekce však dominuje hlavně kabáty rovného střihu, které se opět dostaly jak do dámského, tak i do pánského oddělení ve všech obchodech s oblečením či s módou.

Mnoho lidí by si řeklo, že jsou kabáty obecně jenom pro elegány, ale rozhodně to není pravda. Zejména ty kabáty rovného střihu se mohou kombinovat různě. Jestliže míříte na nějakou pracovní schůzku nebo slavíte s přítelkyní výročí, oblékněte se elegantně – to bezpodmínečně. Nazujte si tak polobotky, oblečte si košili a společenské kalhoty. Jestliže jdete jenom s kamarádem na pivo nebo na kávu, nebojte se kombinace elegantního a ležérního stylu.

Pojďme si říct, s čím vším se dá kabát rovného střihu kombinovat.

Tenisky

Ať už to budou tenisky značky Converste nebo AirMaxy či jiné podobné tenisky, neváhejte a rozhodně si je ke kabátu rovného střihu nazujte. Je to pohodlná obuv, která se ke kabátu samozřejmě hodí. Myslete však na to, že je třeba mít kalhoty délkově jenom je kotníkům, aby tenisky lépe vynikly.

Mikiny s kapucí

Mikiny jsou v současné době velice oblíbené a jsou velice stylové. Na pultech obchodů je nyní najdete skutečně ve velkém množství. Jestliže nemáte doma mikinu s kapucí, okamžitě to napravte. Taková mikina s kapucí totiž není vůbec špatná v kombinaci s kabátem rovného střihu. Zapomeňte na šálu kolem krku či na zapnutý kabát – mikina musí jít vidět. Kapuci předhoďte přes límec kabátu a hurá do města.

K mikině a k teniskám patří i batoh, který se hodí samozřejmě i ke kabátu.