Oblečení

Za zimním oblečením do Reserved

Povánoční čas se nese ve znamení sundávání okrasných světýlek, sklízení stromečku, dojídání cukroví. Zkrátka odeznívá ta vánoční atmosféra. Jelikož obchodní domy a jednotlivé módní značky vědí, že leden je pro většinu obyvatel chudý měsíc (peněženka se stále po vánočních ztrátách nevzpamatovala a poplatky chtějí rychle zaplatit). Proto neočekávají, byť jen doufají, v alespoň drobné zisky.

Jednou si ale řekly, že by mohly začít měnit svůj sortiment a zaujmout zákazníky už jarními věcmi, a tak začaly, již známé a očekávané, obrovské povánoční slevy. Pro ženy to znamená jediné – i když se peněženka z anorexie ještě nevyléčila, dají jí opět zabrat. Ceny dosahují snížení až o osmdesát procent na veškeré zimní oblečení. Také vyprodávají letní kousky, které letos budou chtít obměnit. Jelikož zima ještě neskončila a má dokonce opět přituhnout, je načase tyto slevy využít! Popř. se připravit na horké letní dny.

K největším a zároveň nejlepším slevám se letos připojil i obchod značky Reserved. Dáma, která zbožňuje kousky oblečení, jež ukážou a zdůrazní dámské křivky, tento obchod zcela miluje. Proto neotálí a ihned cválá do nejbližší pobočky.

Rychle na košile, šaty i boty

Obrovské snížení cen je možno zaznamenat na košilích všeho druhu! Škoda, že už jsou obchody tak vybrané, že chybí požadované velikosti. Holt jsme si měli přijít dřív. Dámy mohou zbystřit v okamžiku, kdy uvidí svá oblíbená rovná saka. I ta totiž zlevnila, a to o více jak padesát procent! Na své si přijdou i milovnice kabátů nebo šat. Jelikož se zlevnily i kabelky, můžete si nakoupit hotový set na nejeden ples. Sortiment je stále široký a pořád je z čeho vybírat. Proto tedy, pokud jste ještě ke slevám nezamířila, rychle do obchodního domu! Jestli vám čas nevyjde do konce ledna, nezoufejte. Slevy v obchodě Reserved jsou skoro co měsíc a jsou čím dál více lákavé!

Samozřejmě i pro pány se najdou skvělé kousky za dobré ceny, a to převážně trendy džíny či kalhoty.