Módní trendy

Za dámu i na pláži

Tak plavková sezóna je tady! Ale vaše postava není zrovna na promenádování na pláži v plavkách zrovna připravená? Říkáte si, že ta dieta zase nebyla tak úspěšná a ten čas, co jste trávila v posilovně, nebyl dostatečný?

 Proto má mnoho žen dokonce i chuť na dovolenou vůbec nejezdit. Což by byla obrovská chyba, protože odpočinek si prostě po tom roce práce zaslouží každý.

Proto je třeba najít řešení, abyste se cítila i na pláži skvěle. My jsme ho našli. Dokonce je naše řešení i velkým módním hitem, takže zvládnete dvě mouchy jednou ranou.

Tajemná tunika

Tento oděv z vás udělá na pláži elegantní ženu a schová co je potřeba. Takže pokud vás čeká dlouhá promenáda přes pláž například do hotelu, je to skvělý pomocník, jak si tuhle procházku užít.

Díky volnému střihu tuniky se nemusíte stydět za větší bříško nebo zadeček. Pod tuto vlastně delší volnou halenku se vše schová.

Skvělé na tunice je, že ji nemusíte nosit jen na pláž. Pokud dovolená skončí, a tím i plážové radovánky, nemusí skončit v zadní části skříně při čekání na další dovolenou. Tuniku lze obléknout i k legínám nebo riflím. Zda budeme chtít tuniku využít i jinde než na pláži, je třeba na to myslet při jejím výběru již v obchodě.

Jakou vybrat?

Na výběr máme z mnoha stylů a vzorů. Je třeba se rozhodnout, zda vám má tunika ladit k plavkám, jestli chcete působit uvolněně nebo sáhnete po eleganci.

Pokud chcete působit jemně a moderně, sáhněte po bílé tunice s jemným vzorem. Vzorem mohou být malé palmové listy nebo květy různých rostlin. Díky bílé barvě vynikne vaše krásné opálení a tuniky můžete vynosit i po dovolené.

Jestli se vám zrovna jemný romantický styl moc nezamlouvá je zde pro vás tunika nesoucí zvířecí vzory. Ta bude působit odvážně a sexy.