Lifestyle

Vydejte se do českých skal!

Na dovolenou se těší opravdu každý. Jedná se o chvilku, kdy si konečně můžeme užít času s rodinou nebo s přáteli, kdy se rozhodneme jet někam daleko, abychom poznali trochu jiný svět nebo abychom jen zapomněli na všední starosti, které se nás týkají každý den. Mnoho lidí však rok co rok zvažuje, jestli se má dát nebo nemá vydat do zahraničí na takovou super dovolenou. Jenže zahraničí mnohdy zklame naše očekávání, protože moře je stále modré a slané a poušť je stále písečný a vyhřátá.

Povalování se na pláži není zrovna nejlepší trávení volného času, který bychom přece jenom chtěli prožít jinak, například ve formě skvělého dobrodružství, které nás na takové dovolené čeká. Jenže takové dobrodružství v sobě nese především najít vhodné místo k takovému prožití. Nemusíte jezdit někam k moři do zahraničí. Hezkou přírodu určenou k velkému dobrodružství máte i v České republice. Navíc vás taková dovolená přijde opravdu levně, proto se nevymlouvejte na moře a jeďte raději někam do hor, kde sice nenajdete slané moře, ale kde najdete například moře piva, kterým je Česká republika naprosto proslulá.

Vydejte se do Adršpachů!

Pakliže toužíte po skvělé přírodě, která v sobě nese především skály, zkuste to například s Adršpachy, které jsou opravdu unikátní a vážně krásné. Mimo to, že se zde natáčely ty nejznámější pohádky, byste se měli sem vydat jenom kvůli těm nejkrásnějším skulinám ve skálách, kvůli čerstvému vzduchu a neotřelým možnostem trasy.

Jsou libo Čertovy skály?

I tyto skály se staly opravdu populární, protože jsou taktéž velmi pozoruhodné. Přesně sem totiž můžete jít bloudit a hledat možné trasy, kterými se dostanete přesně tam, kam chcete. Někdy se přece člověk potřebuje i zcela ztratit, aby našel to, na co zapomněl, a proč se tedy neztratit rovnou ve skalách? Tam to půjde určitě jednoduše!