Módní trendy

Umělé kožešiny stoprocentně zahřejí

Jako každou zimu se i nyní stále sháníme po módním kabátě, ve kterém nám nejen bude teplo, ale také ve kterém budeme „in“. Mezi nejpopulárnější rozhodně patří kabáty z vlny s klopy nebo kabáty s rovným střihem. Mnohdy se také v obchodech setkáváme (dalo by se říct, že čím dál častěji) s širokou škálou kožešinových kabátů. Ty letos opět vedou, co se týče módních trendů. Většina žen k nim má značný odpor, a to proto, že nehodlají nosit či koupí podporovat zabitá zvířata. Pravé kožešiny se ale už nenosí, „in“ jsou právě ty umělé.

S takovými kožichy zaujmete kdekoliv, navíc budete zaručeně v teple. Jelikož se jedná o nadčasový kousek, klidně si ho uschovejte do svého šatníku opět pro příští rok. Jediným problémem, který se často vyskytuje, je ten, že velké procento žen ho neumí nosit. Tip pro ženy: jediné, co si kabát vyžaduje, jsou barvy.

V různých barevných kombinacích

Už samotný kabát naleznete v tolika barvách! V jediné prodejně ho najdete v zeleném, černém, bílém i červeném odstínu. Často ještě v různém střihu nebo v kombinaci s jiným materiálem. Proto je skoro nepochopitelné, proč na některých dámách vypadá tak nudně. Možná ho jen opravdu nedokážou sladit. Nejlépe se hodí k formálním věcem, například do kanceláře. Jelikož se jedná o objemný kabát, je zapotřebí k němu nosit alespoň nizoučký podpatek. Musíte dosáhnout štíhlosti postavy, ne baculaté kuličky. Navíc nás tento kousek naučí se rovnat. Shrbeným dámám totiž opravdu nesluší.

Protože je kožešinový kousek také retro kouskem (vrátil se zase do kurzu, stejně jako zvonové kalhoty nebo šněrování u bot či topů), kombinujte ho se stejným stylem. Volte například vzorované košile nebo retro obuv. Co ke kabátu rozhodně nenoste a raději si to odpusťte, jsou stejně kožešinové čepice. Všeho moc škodí – ani u módy to neplatí jinak.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43