Módní trendy

Svatební šaty nemusí být jen v dlouhém provedení

Každá žena se těší na svůj velký svatební den. Každá žena by ostatně takový svůj svatební den chtěla zažít, protože se zkrátka jednou za svůj život chtějí cítit jako princezny, které jsou středem pozornosti. Ostatně takový den přichází opravdu jednou za život naprosto poprvé, další pokusy se už nepočítají, protože ten první svatební den si stejně užijete tak, jako nikdy předtím.

Ženy si většinou chodí na manikúru, pedikúru, jsou objednané do kosmetického salonu a dlouho přemýšlí nad účesem, který si nechají u své oblíbené kadeřnice vytvořit, protože přece jenom vše musí být doslova perfektní. Měli bychom brát na vědomí, že účesy se vždy vybírají podle aktuálního výběru šatů, protože ne každý účes může být ten pravý pro dané šaty. Nezapomínejte ale také na fakt, že výběr svatebních šatů je mnohdy tak těžký, že se musí jednat většinou o první rozhodnutí, které uděláte. Mějte na paměti, že by šaty měly být vkusné, měly by vám dobře sednout. Nemusí však být pouze dlouhé!

Kratší šaty jsou v poslední době oblíbené!

Pakliže se budete vdávat například na jaře nebo v létě, kdy není o teplé počasí nouze, nemusíte se trápit tím, že si na sebe oblečete sice nádherné, byť trochu teplé dlouhé šaty, v nichž vám bude jenom horko. Už dávno není předepsáno, že svatební šaty musí být jen dlouhého rázu. To kratší provedení je přece jenom trochu lepší a vhodnější pro řadu žen. Tu kratší variantu většinou zvažují ty, které se mohou pyšnit nádhernýma dlouhýma nohama. Pokud ještě zvolí vkusné lodičky, mají naprosto vyhranou soutěž o nejhezčí nevěstu vůbec!

Krátké šaty se volí zejména při tematických svatbách. Oblíbené jsou zejména při svatbě na téma retro styl. V tomto případě se doladí například o červené lodičky a o nějaký baret na hlavu. Pánové se pak sladí například s motýlkem, barevnými polobotkami a kšandami, které budou skvěle dolaďovat zejména košili s nášivkami na loktech.