Oblečení

Jsem spíš žena v kalhotách – je to špatně?

Nemusí být. Může to být sporné.

Ženy, které se cítí tak zvaně v kalhotách, mohou být prozíravé. Zkrátka fyzicky zručnější a nošení podpatků je zrovna moc nebere. Na tom není vůbec nic špatného. Takové ženy bývají partnery „do nepohody“. Když se něco nedaří, svůj protějšek vždy podrží.

Dovolená

Nesporná výhoda u takového typu ženy je, že jí nevadí se „umazat“. Nepotřebuje nutně drahé šperky, značkové oblečení, předraženou obuv, neustálé plesy a večírky. Při plánování dovolené rozhodně nemusí spát v 5 hvězdičkovém hotelu s full servisem.

Naopak je ráda za to, když si může čas od času se svým partnerem ustlat pod širým nebem a v zápalu romantiky si u vínečka pozorovat hvězdy.

Povídat si u ohně, opéct si špekáčky a ráno se probouzet ruku v ruce a s východem slunce.

Vzhled

„Ženy v kalhotách“ jsou vlastně zajímavým označením. Většinou se tím chápe, že žena nebojí práce. Netráví dlouhé hodiny u kosmetičky a kadeřnice.

Neznamená to ale ani to, že chodí neumytá a upatlaná. Taková žena o sebe dbá, ale je ráda přirozenou a zkrátka je tak na půl muž. Nic ji nerozhodí a všemu se ráda přiučí. I když má třeba jednou za rok udělané nové gelové nehtíky – nevidí problém v tom, nasekat dříví či umýt nádobí.

Léto a prázdniny

Obdivuhodné na těchto ženách obecně je, že mnoho žen v dnešní době je zhýčkaných a nejraději by se v létě jen vyvalili k moři a užívali si slunění. Avšak stále jsou mezi námi ženami takové, které rády oblečou sportovní oblečení, vezmou batoh a procházejí se po hřebenech našich krásných hor a kopců.

Aktivní dovolená alespoň přispívá zdravému pohybu a koneckonců i hubnutí – což „chtě, nechtě“ řeší tak nějak skoro každá žena.

Manželství

Muži, kteří se ožení s tímto typem žen, pak mohou být rádi, že mají sobě rovného životního partnera, který si na nic nehraje a je pro každou špatnost.

Přeci jen, jaký obyčejný muž by chtěl žít s „barbínkou“? Pokud nepálí po vzhledu a po tak zvaných Stepfordských paničkách, které jsou tělem i duší ženou v domácnosti.

Závěrem

Dámy, každá jste nějaká a měli byste být na sebe hrdé.