Módní trendy

Šaty patří i k podzimu

Léto už nám sice skončilo, ale to není důvodem, proč bychom neměly oblékat šaty. Šaty se skvěle hodí ke každé ženě. Proto se jich ani v pochmurném počasí nevzdávejte. Je třeba šaty přizpůsobit ročnímu období a můžete vyrazit dobývat podzimní ulice svým šarmem a elegancí. Po jakých je třeba se rozhlédnout a pořídit do svého šatníku?

Materiál je důležitý

Je logické, že materiál šatů nemůže být zcela stejný, jako tomu je v létě. V létě vyžadujeme ten nejlehčí a nejprodyšnější materiál. V podzimním čase je potřeba sáhnout po něčem teplejším, co nás zahřeje. Proto je velice vhodný úpletový materiál. Ten zaručeně zahřeje a hodí se k ostatním částem oblečení, jako je kabát či svetřík.

Šaty volte jednoduché, aby bylo snadné je kombinovat s různými doplňky, a vy si u nich nebudete lámat hlavu, zda se k těmto šatům hodí či naopak. Pokud zvolíte šedé nebo černé vaše možnosti kombinací jsou snad nekonečné. U jiných barev je třeba si hlídat barevné kombinace.

Co k nim?

Zahoďte nudné tělové silonky. Letos letí teplejší punčocháče, které mají různé vzory a velké množství barev. Díky jim budou vaše šaty působit vždy jinak.

Také skvěle k šatům vypadají různé šály a šátky, které mohou ladit s vašimi barevnými punčochy.

K šatům se hodí jak jinak než elegantní kabát. Ten by váš šatník zaručeně neměl postrádat. Také se k šatům může obléknout kožená bunda, které je letos velice žádaná. U kožené bundy se také nemusíte bát barev. Dejte si ale pozor, ať to v celkovém dojmu s tou barevností nepřeženete.