Módní trendy

Podzim v kostce

Kostka je všude, kam se jen ohlédneš! Tak tato věta nám letošní podzim proběhne hlavou asi mnohokrát. Při nakupování nových kousků do našeho šatníku nebo při podzimní procházce ulicí. A proč? No přeci kostkovaný vzor letos prostě frčí! Najdeš něco ve své skříni i ty? Pokud ne, je třeba to rychle napravit!

Jak by se mohlo zdát tak vzor kostka je jen jedna, ale to je omyl. Tento vzor si můžeme zvolit buď v menším, nebo větším provedení. Vícebarevné nebo tón v tónu. Tohle je čistě na nás. Klasika jsou černobílé kostky nebo kostičky a červeno-černá, tu také známe všichni. Zda jsme silnější postavy, měli bychom nosit kostky menších velikostí, a pokud je vaše postava útlá, můžete si dovolit vzor velkých kostek.

Kde kostkovaný vzor využít?

Kostkovaný vzor se nosí snad na všech kouscích oblečení, co vás jen napadne. Od kabátu až po ponožky. Dokonce ses tomuto vzoru nevyhnuly ani boty! Při nošení kostkovaného vzoru si ale musíme dát pozor, abychom to nepřehnali. Není žádoucí kombinovat více kousků s tímto vzorem. Ne vždy se totiž kostky k sobě hodí. Proto oblékáme vždy jen jednu kostkovanou věc.

Pokud máte rádi jednobarevné oblečení, ale toužíte po změně, začněte opatrně, abyste se ve zvoleném oblečení cítili pohodlně a dobře. Zvolte nejprve malé kostky, nejsou tak extravagantní. A nejlépe v méně výrazných barvách.

Kam kostku nosit?

Kostkovaný vzor se hodí na jakoukoliv akci, a nikdy s ním nepohoršíte okolí. Vypadá skvěle jak na ležérní košili, tak na společenském kabátku. A pokud obujete kostkované tenisky či kotníkové boty a k tomu koženou bundu, uvidíte, že vaše boty budou středem pozornosti.