Oblečení

Perličky a šmirgl. To vše potřebujete k vytvoření módních džínů

Stylových džínů není nikdy dost. Pokud však za džíny nechcete utrácet, máme pro vás tip, jak si vykouzlit stylové džíny i ze starých džínů, které najdete ve skříni. Každý z nás ví, že džíny v obchodech jsou opravdu předražené. Jestliže netoužíte utrácet tisícikoruny za džíny, které vám vydrží jen několik měsíců, raději ve svém šatníku najděte takové, které nenosíte proto, že se vám zkrátka nelíbí. Potom si nachystejte šmirgl papír, perličky a jehlu s nití. To vše potřebujete k vytvoření módních džínů, jež vám bude leckdo závidět.

Přinášíme vám konkrétně dvě možnosti, jak si ze starých džínů můžete vykouzlit umělecké nové džíny. Není to nic těžkého, postup je naprosto jednoduchý. Velkou roli zde hraje vše fantazie.

Perličky na džínech jsou nyní in

Pokud sledujete aktuální módní trendy, moc dobře víte, že se aktuálně nosí džíny s perličkami. Džíny s perličkami jsou skutečně nádherné, jsou vkusné a hlavně stylové. Bohužel džíny s perličkami stojí v obchodech opravdu hodně. Dalo by se říct, že za každou perličku si v obchodech účtují stokorunu, protože jen tak se dá vysvětlit ta přehnaně vysoká cena. Proto si raději vykouzlete perličkové džíny v pohodlí domova.

Stačí, když si koupíte perličky a jehlu a nit. Jedná se o záležitost do stokoruny. Poté si jen dle vaší fantazie jehličky přišívejte na staré džíny, které najednou ožijí zbrusu novým vzhledem.

Perfektní trhliny vykouzlíte se šmirgl papírem

A jak všichni dobře známe, nosí se i džíny s dírami na kolenou či s trhlinami. Čím víc jsou džíny otrhané, tím víc jsou moderní. Abyste vykouzlili dokonalé trhliny, džíny nešmikejte ani nevytahujte nitky. Jenom místa, kde chcete trhliny mít, přejeďte šmirgl papírem. Právě tak vykouzlíte unikátní džíny, které vám bude závidět leckterá živá bytost.

Abyste měli džíny ještě otrhanější, ušmikněte si nohavice, z nichž vytaháte několik nitek, aby nohavice vypadaly „ošuntěle“.