Módní trendy

Pánské módní trendy, v nichž bude každý muž sexy

Nejen dámské oddělení se raduje z nových trendů, které přinesly teplé měsíce. I pánové mají najednou z čeho vybírat. V současné době jsou atraktivní hlavně džínové kousky, také různé typy jarních bund. Pojďme si módní trendy letošního jara a léta sjednotit do krátkého seznamu, který může být třeba pomocníkem ve chvíli, kdy se vydáte nakupovat bez přítelkyně. Ukažte tak své drahé polovičce, že nějaký cit pro módu máte. Uvidíte, jak ji nadchnete.  

Džínovina frčí i v pánském světě 

Každá žena ví, že džínovina, to je zkrátka moderní. V současné době jsou džínové kousky vyzdvihovány hlavně v dámském světě, ale i pánové musí mít na paměti, že džínovina prostě letí. Konečně se do módy dostávají i jiné kousky než jen pánské džíny. Najednou mohou pánové volit mezi džínovými vestami, také džínovými kraťasy na styl Pala Habery, mimo to mohou investovat i do džínových bund, které jsou ideální nejen na jaro, ale také na léto, kdy bude třeba se před chladnějšími večery trochu zahřát. Čím roztrhanější jednotlivé kousky budou, tím lépe.  

Bombery pestrých barev jsou top 

Pokud sháníte do svého šatníku kousek, který bude unikátní pro svou barvu, doporučujeme sáhnout po bomberech, které dnes pánové zakoupí v mnoha barevných kombinacích. Pánové by měly preferovat hořčicově žlutou barvu nebo případně khaki odstín. Místo černého klasického bomberu volte bordó bomber, který opět zahřeje i při letních, chladnějších večerech.  

Bílé tenisky jsou in i v pánském světě módy 

Do dámského světa módy se dostaly hlavně tenisky bílé barvy, které se nosí takřka ke všemu. I do pánského světa se tento trend v podobě bílých tenisek dostal, také lze tento trend kombinovat doslova ze vším. Nebojte se kombinace se společenskými kalhotami, buďte otevření i kombinaci s klasickými džíny nebo obyčejnými šortkami.  

Ledvinky místo batohů 

Pokud nevíte, kam dát peněženku, mobil nebo klíče, doporučujeme si pořídit takzvanou ledvinku. Ledvinku můžete nosit přes rameno, není třeba si ji uvazovat kolem pasu.