Módní trendy

Něžná jarní móda v pastelových barvách plná květů

Zima nás konečně definitivně opustila a na svět se derou jarní paprsky slunce. Nadšení z vyzutých kozaček a vklouznutí do pohodlných balerínek a jarních lehoučkých outfitů nám vhání úsměv do tváře. Jarní módu plnou pastelových barev s motivem květin i zvířat, s hravými detaily a jemnými líbivými doplňky si určitě zamilujete i vy. Byl by hřích se jarem nenechat inspirovat a upadnou opět do letargie.

Prádlo v rytmu jara

Vyměňte své obvyklé černé, bílé, rudé či tmavě modré prádlo za něžné odstíny něžných pastelových barev s potisky v podobě květů a zvířátek. I bavlněná souprava může vypadat velmi svůdně a sexy. Pokud si vyberete správně, budete působit jako něžná květinka na vašem novém prádle. Pomocí jemného prádla se vám podaří chytit na udičku pozornost svého přítele. I když vám už třeba není sladkých osmnáct, vůbec to neznamená, že by ses takovéto nevinné módní vlně musela striktně vyhýbat. Oslavíte na jaře výročí, nebo svému drahému prostě uděláte radost jen tak. Vsaďte na něžný převlek a ne jen tak ledajaký. Zkuste se vrátit zpátky v čase do dob, kdy letěly korzety, mašle a svůdné šněrovačky. Vypadají velmi neotřele a mužům se prostě líbí.

Korzety i do saka doplněné šperky

Korzety nemusí být jen spodním prádlem. Dnes se nosí i do saka. Padnoucí korzet povýší ladné křivky, zpevní a zvýrazní pas, boky a ňadra. Vytvaruje tělo do pozice, ve které budou svůdné křivky vypadat víc než lákavě, zkrátka k nakousnutí. V kurzu je něžný motiv květin, renesanční oblouky, svádivé puntíky nebo motivy zvířat či ovoce. Korzet s potiskem třešní vypadá víc než sladce. Doplněný o přiléhavé úzké kalhoty je už jen třeba doplnit zajímavým náhrdelníkem a model pochválí každý módní návrhář i stylista. Jarní závan něhy nesmí minout ani vaši šperkovnici. Kromě klasických stříbrných šperků, které byly in zejména během zimní sezóny, můžete vsadit na výraznější doplňky. Porozhlédněte se v obchodech po XXL náhrdelnících a pěkně je vrstvěte. Když s nimi doplníte jednoduché tričko nebo svetřík v pastelové barvě, budete vypadat skvěle.