Módní trendy

Nášivky jsou v kurzu – přišijte je na každý druh oblečení!

Když se nyní vydáme do nákupního střediska, možná nás zarazí to, co najdeme na pultech mnoha obchodů. Jedná se většinou o nejrůznější novinky, o nichž jsme si dříve mysleli, že už se v módním světě doslova nikdy neukážou. Pro vyjasnění – jedná se především o kousky, které jsme nosili, když jsme byli mladší. Zvonové kalhoty, šaty přes džíny, roztrhané šortky, klasické plátěné tenisky, dále také i oblíbená šněrovací trička. Všechny tyto kousky jsme už chtěli vyhodit, přesto jsme je nechali, protože jsme z nich jednou chtěli něco hezkého ušít či látky použít jako například nějakou hadru na umývání zemi. Ještě, že jsme to však neudělali, protože nyní jsme díky těmto schovaným kouskům ušetřili hotový majlant!

Pokud vám takové kousky třeba nepadnou, zkuste je prodat na internetových bazarech, díky kterým vám kousky zmizí ze skříní rychlostí blesku, a vy se najednou budete cítit o pár stovek bohatší! Mimo tyto kousky do kurzu přišly i nášivky. Určitě si na ně vzpomínáte, protože jste je dětem našívali kamkoliv, kde měli třeba jen minimální díru. Jednalo se většinou o nášivky, které v sobě nesly zejména podobiznu zvířátek, dále také symboly, jako byla například srdíčka nebo oblíbené diamanty. Vždycky jste si říkali, že už jste rádi, když děti vyrostly, protože už je nemusíte nikdy nikam přišívat. Jenže v současné době za vámi začnou chodit vaše už velké ratolesti zase, protože budou chtít nášivky našít i tam, kde žádná díra není. Jsou totiž zase v kurzu!

Batohy, džíny, košile – musí být součástí opravdu všeho!

Nášivky se staly populární zejména na džínech, košilích nebo také na bundě. V poslední době se však začínají našívat i na batohy, kšiltovky, trička a pomalu i na boty. Tento trend vrátil všechny z nás do raného dětství, proto se není čemu divit, když se tento trend tak ujal. Pokud nechcete utrácet majlant za věci, na nichž už nášivky jsou, jen si je kupte a našijte si je v pohodlí domova přesně tam, kam chcete.