Boty

Nahlížíme do botníku zpěvačky Rihanny

Orientujete se na aktuální hudební scéně? Pak jistě víte, kdo je Rihanna. Jedná se o krásnou zpěvačku snědší pleti, která se v minulosti zapletla s mnohými nemilými a ne zrovna hodnými milenci. Nicméně její písničky jsou nadčasové, jsou geniální a poslouchá je jak starší, tak i mladá generace. Rihanna je však také módní ikonou. Mnozí lidé se touží oblékat jako ona, vyhledávají módní kousky, které sama ona nosí a touží v nich vypadat stejně atraktivně jako ona. Sice vám nyní neodtajníme celý její šatník, ale začneme botníkem, v němž se skrývají nejen boty mnohých slavných návrhářů, ale také se v něm skrývají boty, které si můžete koupit i vy, jelikož se jedná o boty celosvětově známých a proslulých značek, jako je třeba značka PUMA.

Rihanna je známá nejen svým barbadoským původem, ale také je známá svým módním stylem. Extravagantní kousky kombinuje zdánlivě nemožně, mnohé ženy by se do kombinací, které ona preferuje, samy nepouštěly. Ona nedbá na to, jestli je její oblečení pohodlné nebo elegantní, kombinuje s jednotlivými kousky obuv, kterou si zrovna obout chce. A my nahlédneme nyní do jejího šatníku a odtajníme, jaké boty ke svým lookům kombinuje nejčastěji.

Kozačky, tenisky i Manolo Blahnik

V jejím botníku naleznete jak obyčejné boty dostupné v běžných obchodech, ale také i originální kousky putující z rukou nejednoho módního návrháře. Sama Rihanna moc dobře ví, že v módě hranice neexistují, proto proč neupustit uzdu své vlastní fantazii?

Mezi její nejoblíbenější obuv patří obuv pocházející z dílny známého módního návrháře, který měl b nedávné době i svou vlastní výstavu v hlavním městě České republiky. Tím módním návrhářem je Manolo Blahnik, jehož boty barbadoská diva obula například na předávání Billboard Music Awards před dvěma lety. Jednalo o obuv ze žlutého saténu, která byla ozdobená křišťálovou broží.

Najdeme i obyčejnější botky

Samozřejmě její botník se neskládá jenom z dech beroucích modelů Manola Blahnika, ale také z krásných modelů tenisek značky Puma s vysokou podrážkou. Kromě tenisek najdeme v botníku barbadoské zpěvačky také kozačky, které jsou velice extravagantní. Kozačky vlastní v džínovém provedení nebo také v černobílém provedení, které jsou masivní a nepřehlédnutelné.