Oblečení

Módní triky žen aneb jak to dělají, že vypadají tak skvěle?

Vybrat si dokonalý outfit, který vás bude zdobit po nadcházející den, není zrovna nic lehkého. Mnohé ženy se nechávají inspirovat jinými ženami, které, podle nich, se dokážou obléct z fleku za každé situace. Ženy, které však neustále vypadají skvěle, mají v rukávu několik es v podobě módních triků, které neustále využívají. Víte, jaké módní triky si osvojit, abyste i vy neustále vypadala skvěle? 

Těchto triků není mnoho a nejedná se o nich složitého. Základem je mít v šatníku základní kousky, a to jednobarevná trička, dostatek džínů a kalhot, nějaký svetr, pár košil a samozřejmě i nějaké to sáčko. A samozřejmě doplňky – s nimi můžete vykouzlit i ze stejných kousků jiný look. 

Outfity jsou dopředu promyšleny 

Ženy, které potkáváte na ulicích a které vypadají na první pohled opravdu skvěle, mají svůj look dopředu moc dobře promyšlený. Každé ráno si tak obléknou to, co si nachystaly den předem. I při nakupování už vědí, co s danými nakupovanými kousky vykouzlí a jak budou outfity s takovými kousky vypadat. Držte se tohoto triku a najednou i vy budete patřit k těmto neustále skvěle vypadajícím ženám. 

Nebojte se kombinace různých stylů 

Pokud chcete zaujmout a vypadat stylově, nebojte se kombinovat různé styly dohromady. Nebojte se kombinovat formální styl s ležérním, přece jen tenisky a sako k sobě dokonale jde stejně jako lodičky a džíny. Outfity, v nichž se kombinují styly, působí mladistvě a také energicky. 

Sako či bunda jako součást každého outfitu 

Stylově se oblékající ženy vědí, že v bundách, případě v saku je síla. Proto nevynechávají tyto kousky oblečení v žádném outfitu a naopak je nosí doslova pokaždé a se vším. Bundy nebo saka dokonale zvýrazní siluetu, nezamaskují ji tak jako třeba svetr. 

Nebojte se navíc si u těchto kousků oblečení vyhrnout rukávy a doplnit to náramky, i to je nadmíru stylové.