Doplňky

Luxusní notebook noste jako smyslný šperk

Máte rády šperky? Představte si notebook nošený jako šperk. Oslníte s ním kolegy, obchodní partnery i klienty. Tento notebook skvěle doplní vaši image. A právě takto přemýšlí také dnešní výrobci mobilních telefonů i notebooků. Vybírat jej můžete podle svého vkusu. Volte z extravagantních barev až po vysoce jednoduchý elegantní design. Stále je ale podstatnější než obal to, co skrývají zázračné skříňky uvnitř.

Osobitý notebook flexibilitou, designem i barevností

Notebook, který vás oslní na první pohled je Dell XPS 13 Touch (9360) a zdobí jej v limitované edici luxusní křišťály Swarovski. Kromě těchto drahých kamenů má ještě další velkou přednost v podobě velkokapacitní baterie, která vám vydrží i během vašeho náročného dne. Notebook můžete mít ve stříbrné nebo zlaté barvě.

Luxusní lehký a tenký notebooks jedinečným designovým pantem můžete v klidu nastavit do jakékoli pozice je vám libo. Chcete tablet, stojánek či notebook, to vše je možné dokázat jako mávnutím čarovné hůlky s LenovoYoga 900. Lze jej pořídit ve třech barevných provedeních a sladit se dá i s barvou obalu. Oranžový, tedy Clementine Orange, zlatý, tedy Champagne Gold a stříbrný, tedy Platinum Silver.

Nadčasový kovový notebook HP Spectre x360 je opravdu mimořádně našlápnutý a vysoce elegantně tvarovaný. Takovýto notebook provedený v tradičním kovu je pravý elegán, kterému kontrast světlých a tmavých dílů vyloženě zkrátka sluší. Designový kousek vám zastoupí opravdu spolehlivého a vysoce výkonného parťáka. Dopřejete si s ním i velký zvukový prožitek při poslechu hudby díky kvalitním reproduktorům dánské společnosti Bang&Olufsen. Lze jej používat třeba i na úpravu fotek a programování.

Notebooky, které dokáží mnohem víc

Nové počítače s Windows 10 a procesory Intel dnes dokážou mnohem víc, zajisté úplně stejně jako vy. Takovéto notebooky podtrhnou vaši krásu i kreativitu. V pouhém mžiku proměníte onen skicák na poznámky v elegantní doplněk. Moderní notebooky s vámi dokáží držet krok i v průběhu vašeho velmi náročného dne, kdy jste neustále v pohybu bez zastavení. Nabízí komfortní velikost zcela ideální do kabelky, ale i bezkonkurenční výkon.