Módní trendy

Kožené bundy? Jen barevné kousky!

Jarní a letní období je jedno z nejoblíbenějších vůbec, protože se můžeme pyšnit mnoha barevnými kousky, které máme ve svém šatníku. Během zimy jsme se dvakrát neodvážili nosit barevné kombinace, protože přece jenom všude bylo bílo a radši jsme chtěli zapadat nebo vyčnívat s maximálně tmavšími odstíny, mezi něž se řadila například červená bordó nebo khaki zelená. Teplejší období je však přímo stvořené pro barevné kombinace, proto se jich nebojte, protože kdy jindy byste je nosili?

Mnoho žen však dbá na to, aby jejich outfity opravdu byly barevné, ovšem bohužel to myslí jen a pouze u triček nebo maximálně u barevných kabelek nebo bot. Bohužel na ostatní kousky oblečení se nebere zřetel v oblasti barevnosti. To je ovšem škoda, protože právě takové barevné kožené bundy by mohly naprosto rozzářit váš šatník a díky tomu byste mohli značně rozzářit i deštivý den, kdy by vás bunda ochránila před chladnějšími teplotami.

Je libo růžová nebo žlutá?

Mnoho lidí by se smálo při pomyšlení, že by si jednoho dne na sebe vzali jinou než černou či hnědou bundu. Jenže to je škoda, protože právě jiné barvy kožených bund jsou letos maximálně stylové. Bundičky si nekupujte pouze pod prsa, na něž narazíte v mnohých obchodech, ale zaměřte se na klasické provedení kožených bund, které jsou zhruba do pasu. Pokud si koupíte takovou bundu, která má kolem pasu ještě navíc i stejnobarevný pásek ze stejného materiálu, určitě po ní sáhněte. Barevnosti dejte zelenou, protože teprve pak se vám váš look bude zamlouvat natolik, že se s ním budete chtít ukazovat ve dne i v noci!

Barevně nejvíce populární jsou kupodivu růžové, které opravdu sluší každé barvě pleti. Pozor si však musí dávat především ti, kteří mají až abnormálně bledou pleť, protože u nich by ta růžová nebyla nejvhodnější varianta. Ti by měli volit zejména žlutou nebo pestře červenou, což jsou také barvy, které u kožených jarních či letních bundiček vedou!