Kosmetika

Kosmetika SOTHYS Paris

Kosmetický salony nabízí luxusní ošetření jedinečnou kosmetikou. Řada profesionálních ošetření špičkovou francouzskou značkou kosmetiky SOTHYS Paris přináší blahodárný účinek na vaši pleť. Exkluzivní kosmetika SOTHYS poskytuje jedinečný typ péče prostupující všemi vašimi smysly. Na začátku je vždy zvolen způsob ošetření vhodný přímo pro váš typ pleti a pro její skutečný stav. Není výjimkou, že u některých žen je navzdory věku pleť stále mladá a naopak. Po ošetření vám také doporučíme jak se doma o váš typ pleti starat a jaké nejvhodnější přípravky zvolit. Jakmile zažijete na vlastní pleti ten úžasný pocit osvěžení a uvidíte výsledek, kosmetické ošetření SOTHYS zatoužíte zažít znovu.

SOTHYS Paris je luxusní francouzská kosmetická značka, která na trhu působí více než 60 let. V České republice je necelých 20 let. Přináší širokou škálu možností a kosmetických přípravků k nadstandartnímu ošetření pleti. Při kosmetickém ošetření dochází k souznění účinků, které přináší specifické aktivní složky a patentované exkluzivní manuální techniky. SOTHYS Paris vás dokáže přenést do zázračného světa naprosto unikátních zážitků a dokáže potěšit vaše smysly a uvolnit psychiku.

Při základním ošetřenípodle vašehotypu pleti je zvolena péče přímo na míru a je přizpůsobena jejím požadavkům. Pomůže vám získat a udržet přirozenou krásu a jiskru pleti.Peeling RESURFACANTE je jemný chemický peeling obličeje, sloužící pro celkové obnovení pleti. Pomocí obsahu 20% aha kyselin a kyseliny salycilové bude vaše pleť po ošetření jako nová. Dokáže udržet rovnováhu pleti a dodat pocit vysokého komfortu. Okamžitě viditelný efekt s dlouhodobými účinky je vhodný pro všechny typy pleti mimo vysoce citlivé. Již po prvním ošetření jsou výsledky viditelné, pleť je čistá, jemná a obnovená.

Ošetření pro citlivou pleť EauThermaleSp TMdokážecitlivou pleť dokonale projasnit. Účinky SPA termální vody viditelně ošetřují citlivou pleť. Velmi jemná textura používaná v rámci tohoto ošetření, vyhovuje náročnosti všech nesnadně ošetřovaných citlivých typů pletí. Dodáte pokožce zpět její rovnováhu, posílíte její funkci a přirozenou ochranu.

Prestižní program pro mladistvý vzhled očí je speciální vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Účinně hydratuje oční okolí a napomáhá od pocitu únavy.Ošetření je prováděno speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami pro tento účel. Ty se noří do ledové tříště a pomocí chlazení dodávají očnímu okolí uvolňující pocity během masáže. Chladivá gelová maskadokážecelé oční okolí dokonale vypnout. Kompletní profesionální péče působící na vrásky odstraňuje tmavé kruhy pod očima, redukuje otoky u očních kontur a viditelně redukuje známky únavy i stárnutí.