Módní trendy

Toto jsou letošní MUST HAVES!

Pokud chodíte často nakupovat, určitě jste zaregistrovali aktuální trendy, které nás do slova a do písmene dostaly! V zimě se jich ukázalo tolik, až jsme tomu nechtěli věřit. Většina módních trendů je volná, tudíž se lehce zakryjí naše nabraná kila po vánočních svátcích. Jestliže je těch skvělých kousků tolik, možná nebudete vědět, které si z nich máte odnést domů. Proto vám poradíme! Toto jsou letošní MUST HAVE kousky!

Vybrali jsme skutečně jenom ty, které se nosí nejvíce, které jsou nejstylovější a které sluší snad každému typu pleti i každé postavě. Tak co, už je máte doma?

• Oversize svetry

Jelikož je zima, měli bychom se stále teple oblékat, i když to někdy vypadá na pravé jarní počasí. V zásobě byste měli mít dostatek svetrů, které vás před chladem ochrání. Sáhněte po oversize svetrech, které jsou dostatečně volné, že zakryjí nabraná kila z vánočních svátků. Navíc jsou tím pádem i velice pohodlné, což ocení hlavně ti, kteří nic jiného než pohodlné oblečení na sebe neobléknou. Svetry si vždy kupujte ve větší velikosti, skutečně čím větší to bude tím lepší! Stylové jsou svetry, které jsou s rolákem a které jsou ve výrazné barvě, tedy například v červené barvě nebo v královsky modré barvě.

• Parky s kožíškem

Na podzim byly populární hlavně kabáty rovného střihu, nyní na zimu letí zase parky s kožíškem. Parky mohou být opět různobarevné, ale nejlépe uděláte, pokud sáhnete po khaki parce nebo po bordó parce. Kožíšek uvnitř a kožíšek na kapuci je samozřejmostí stylového kousku. Vyhněte se však barevným kožešinkám – tedy růžovým či modrým kožešinkám, které nejsou vůbec hezké.

• Kalhoty ke kotníkům

I když je zima, do módy se dostaly kalhoty ke kotníkům, k nimž se hodí nosit tenisky, ale samozřejmě i polobotky. Tyto kalhoty noste v době teplejšího počasí, ať neprochladnete. Nebojte se koupit si různě vzorované kalhoty, které mají třeba i šněrování v pase.