Doplňky

Je čas se zahalit!

Podzim je v plném proudu a s ním i pochmurné, větrné počasí. Proto nastal čas pořádně se zahalit! Ale to bychom nebyly my ženy, kdybychom u toho nechtěly vypadat stylově. A k tomu nám poslouží krásný šál!

Jaký si pořídit?

Čím větší šál si pořídíme, tím budeme letos na podzim modernější! Že si nevíte rady se vzorem? S tím není třeba si lámat hlavu. Parádu uděláte i s jednobarevnou šálou! Obzvláště žlutou a fialovou protože tyhle barvičky momentálně vládnou! Pokud jste pro menší barevnou divokost, zvolte odstíny hnědé či šedé. Tyto barvy sladíte s každým kabátkem. A jestli patříte mezi ty odvážnější. Nebojte se jít do kostkovaných a i květovaných vzorů. Přesto, že je léto u konce, nemusí být tento vzor k zahození.

S šátkem i do divadla?

Naše odpověď zní rozhodně ano! Jestli si myslíte, že šál do divadla nepatří, velice se mýlíte! Tento doplněk vám z obyčejného outfitu udělá okouzlující eleganci. Stačí obléknout černé šaty, s délkou pod kolena, a šál klidně výraznější barvy či vzoru a můžete se vydat na představení bez obav, že byste nebyla dosti elegantní.

Hodí se pro každou z nás

Šátek můžeme nasadit opravdu všechny. Pokud si myslíte, že kvůli vaší menší postavě či většímu poprsí, by vám šál neseděl opak je pravdou. Díky šikovnému uvázání šátku si můžete postavu dokonce opticky prodloužit. A zda si šátek nenahromadíte pouze na hrudi i větší poprsí není překážkou proč si šátek nenavázat.

Uvidíte, že s šátkem kolem krku můžete vykouzlit krásný podzimní outfit, podzimní počasí bude snesitelnější. A vaše oblečení bude s každým novým šátkem vypadat úplně jinak.