Kabelky

Jakou kabelku si vybrat pro podzim 2018?

Každá žena má doma kabelku. A co si budeme nalhávat, určitě nebude jen jedna. Žena a kabelka je nerozlučná dvojice. Do kabelky ukládáme pro nás velmi důležité věci, bez kterých bychom se venku neobešly. Některá, má ráda kabelky větší, protože toho s sebou potřebujeme prostě moc a jiná žena zase ty maličké, které jsou pro ni přehlednější. Někdo v barvě dává přednost klasice jako je černá či hnědá, a jiná dáma je odvážnější a zvolí barevnější variantu.

Ale jaká verze je tou pravou pro letošní podzim? Máme pro vás pár tipů!

Barevnost

Na podzim stromy hrají všemi barvami, tak proč to nezavést i do naší módy a to konkrétně do kabelek. Určitě základem jsou dvě barvy a to černá a hnědá, takové kabelky by měla mít každá žena. Snadno se kombinují a působí elegantním dojmem. Ale proč se bát jiných barev? Není důvod! Taková tmavě zelená či výrazně červená jsou také skvělou volbou. A ač se to nezdá, také se dají báječně kombinovat s podzimním outfitem.

Pozornost upoutáte určitě vícebarevnými variantami kabelek. Fialová byla letos zvolená jako barva roku, tak proč bychom ji nemohly mít i na kabelce v kombinaci například s černou? Také proužkované kabelky letos v obchodech zahlédneme. U tohoto vzoru si musíme dát pozor, s čím jej kombinujeme.

Také stojí za pozornost jednobarevné kabelky ozdobené výšivkou květin.

Velikost

Velikost kabelky je čistě na vašich potřebách, ale pokud zrovna nepotřebujete mít s sebou spoustu věcí, zvolte kabelku menší. Ušetříte si tak, někdy dlouhé hledání v kabelce. Minimalismus je prostě v kurzu.