Oblečení

Jaká délka šortek bude letos v kurzu?

Léto se pomalu, ale jistě dává do jeho plného proudu. Snažíme se proto nakupovat si nejzákladnější oblečení, které budeme na léto potřebovat. Vybíráme si většinou oblíbené šaty, které nám poskytnou tu nejlepší variantu oblečení při horkých letních dnech, kdy nám teploty budou dosahovat například více jak třiceti stupňů Celsia. Sukně jsou další variantou, kterou se snažíme mít stále v šatníku. Jenže pro sportovnější tipy postav jsou přesně tyto druhy oblečení zrovna ne moc vhodné, proto si raději kupují oblíbené šortky a kraťasy, které budou daný rok opět moderní, sice v jiném provedení, než vloni, ale stále moderní.

Letos se můžeme těšit na další vlnu oblíbených látkových lehkých šortek, které mohou být i různě vzorované či různě zpracované. Takové šortky představují jakousi formu skryté elegance, pakliže k nim přidáte aktuální stylový kousek v podobě nestárnoucího krásného topu. Ostatně mimo jiné se můžeme těšit také na klasické džínové šortky. Letos pofrčí zejména ty, které jsou podobné jako lacláče. Pokud vám však takový styl nevyhovuje, rozhodněte se zejména pro ještě větší klasiku. Jenže u klasických džínových šortek rozhoduje také délka, která se dané léto bude nosit. Nad jakou délkou tedy máme uvažovat letos?

• Kapsy ven!

Pokud patříte k těm typům postav žen, které mají krásné dlouhé nohy, rozhodně byste tuto přednost měly využít. Kupte si proto krátké mini šortky, z nichž budou trčet kapsy ven. Myslí se tím, že v místě, kde budou šortky končit, budou vykukovat kapsy, které normálně budou zastrčeny – pro vysvětlení, aby nevznikly neshody a my nepotkávali na ulicích dívky, které budou mít vytahané kapsy plné papírků a nepořádku.

• Jsou libo kraťasy nad kolena?

Pokud nejste zastánci těchto minišortek, obraťte se na delší varianty kraťas. Kupte si proto kraťasy nad kolena, která budou mírně ohnutá. Přesně to je také stylový kousek, kterým neurazíte a díky kterému dosáhnete skvělých looků.