Oblečení

Jak se obléknout na zkoušku?

Sice už je dávno po zkouškovém období, to však neznamená, že informace či doporučení, co si obléknout na zkoušku, je k ničemu. Zkoušky jsou a budou, teď se jen nacházíme v období v roce, kdy zkouškám naštěstí odzvonilo. Navíc to, co si máme obléknout na zkoušku, si můžeme obléknout i na pohovor či na podobnou událost.

Pánové většinou neuvažují nad tím, co si obléknout na pohovor nebo na zkoušku, a většinou tak sáhnou po něčem absolutně nevhodném. Ženy více přemýšlí nad tím, co si vzít, ale bohužel ne vždy se strefí. Často se stává, že sáhnou po nevkusném oblečení a zkoušku neudělají jenom z toho důvodu, že nevypadaly sympaticky. Aby vám oblečení pomohlo ke zvládnutí zkoušky nebo pohovoru, přinášíme vám tipy a rady, jak se k těmto událostem obléknout.

Jak se mají obléknout na zkoušku muži?

Pánové oproti ženám nemají mnoho možností. Mohou sáhnout jen po kalhotách, a to buď po klasických kalhotách z obleku, nebo po vkusných kalhotách sahajících ke kotníkům, které se aktuálně prodávají na každém rohu. Oblek, či případně jen kalhoty z obleku, zkombinujte s vkusnou, vypasovanou košilí neutrální barvy a polobotkami. Kalhoty ke kotníkům můžete zkombinovat například s dech beroucími mokasíny, které jsou populární jak v dámském, tak v pánském světě. Ani vypasovaná košile není podmínkou, sáhnout můžete po volné košili vyhrnuté k loktům.

Jak se mají obléknout na zkoušku ženy?

Co se týče žen, ženy mají mnohem více možností než pánové. Mohou sáhnout po šatech, které však délkově musí sahat až ke kolenům či případně pod kolena. Kratší šaty nejsou povoleny, stejně jako nejsou povolena odhalená ramena.

Velký pozor si ženy musí dávat na to, aby jejich spodní prádlo nešlo vidět. Pokud patříte k ženám, které s oblibou nosí černé spodní prádlo, nezapomeňte, že pod bílé tričko nebo bílé džíny nepatří. I taková nepatrnost dokáže ovlivnit to, jak dopadne zkouška nebo pohovor, na který jste zamířili.