Doplňky

I doplňky hrají na podzim prim. Jaké konkrétně?

Každé roční období, respektive každá sezona si s sebou přináší zajímavé kousky, které jsou pro danou sezonu typické. Zatímco letošní léto se neslo ve znamení bílých šatů a ratanových kabelek, podzim bude trochu jiný. Ponese se zejména ve znamení kůže a kožených modelů, ale také ve znamení zvláštních a ne zrovna tradičních módních doplňků. Pakliže se řadíte k nákupním maniačkám, pak i vy jistě víte, že doplňky jsou to, co dolaďuje outfit k dokonalosti. Proto se ptáte, jaké konkrétní doplňky se budou na podzim nosit? 

Kříže, a to i ty masivní 

Kdo by to byl řekl, že jednoho dne do módy opět vstoupí kříže. Možná si pamatujete, jak se jednu dobu aktivně nacházely na tričkách nebo topech. Nyní se kříže přemístily do světa módních doplňků a nově tak budou zdobit každou druhou ženu. Motiv kříže by měl být součástí jak bižuterie, tak i pásků. Dokonce mají být i nějak ozdobeny. Zanedlouho se tak budete setkávat s kříži posetými kamínky nebo blyštivými perlami.  

Pásky z řetězů jsou také zpátky 

Není to tak dávno, co se aktivně nosily pásky z řetězů místo klasických pásků z kůže nebo koženky. Odborníci se shodují, že se tento trend nosil zhruba v sedmdesátých letech minulého století. A stejně jako kříže, tak i tento trend se opět vrací do módy a ohlašuje svůj comeback. Pásky, které budou z řetězů a řetízků budou zdobit nejrůznější výrazné spony a jiné aplikace. Možná vám budou připadat jako středověké šperky a některé tak opravdu budou vypadat. Módní stylisté se shodují na tom, že se budou nosit přes šaty, kabáty nebo jenom přes holé břicho – zkrátka tak, jak se to nosilo před lety.  

Kabelky s beránkem nejen do chladných dnů 

Jste milovníkem kabelek? Pak by ve vašem šatníku neměla chybět kabelka s beránkem, která rozhodně není symbolem jenom chladných dnů, ale celého podzimu. Kabelky s beránkem patří aktuálně k nepřehlédnutelným módním kouskům.