Módní trendy

Džínovina frčí v mnoha podobách! V jaké ji musíte mít?

Módní trendy se neustále mění. Novinky přichází s každým ročním obdobím, tedy s každou sezonou, a my bychom na ně měli být připraveni. Co se však nemění, tak jsou džínové kousky, které se nikdy neomrzí. Dokonce se setkáváme s čím dál více džínovými kousky – jeden po druhém přicházejí postupně do módy a každý z nich sklízí skutečně mnoho úspěchů. Jaké džínové kousky se vyplatí mít?

• Džínová bunda

Určitě jste zaregistrovali, že se do módy dostávají kousky z devadesátých let. Říká se jim comebacky, které doslova milujeme. Samozřejmě se našly i takové kousky, které se koupit nevyplatí, které nebyly a ani nejsou stylové. Do této skupiny se však neřadí džínová bunda, která nás naprosto dostala! Džínovou kratší bundu nosíme v létě nebo na jaře, když je trochu chladněji, džínová delší bunda s potiskem na zádech se hodí do brzkého podzimu. Samozřejmě ani v zimě nebudeme bez džínových bund. Letos se totiž dostaly do módy džínové bundy s kožíškem, které nás dokonale ochrání před chladným počasím.

• Džínové sukně

Dalším comebackem jsou džínové sukně. I s nimi se velice často setkáte na pultech obchodů. Přišly do módy zhruba ve stejnou dobu, jako do módy vstoupily manšestrákové sukně. Většinou mají zapínání vpředu, a to v podobě zipů nebo klasických cvočků. Tyto sukně jsou kratší, často u lemu otrhané a jsou do pasu.

• Džínové košile

V dnešní době bychom neměli postrádat ani džínovou košili. To je doslova nadčasový kousek, bez kterého bychom neměli dát ani ránu! Tento kousek se hodí nejen na diskotéky, ale samozřejmě i na běžné nošení či do práce a školy.

• Džíny

A co bychom dělali bez klasických džínů! Bez klasických džínů bychom nedali ani ránu! Doma byste je měli mít nejen úzké, ale taky i takzvané boyfriendy nebo lacláče, které milujeme už od raného dětství. Roztrhané džíny by taky měly být součástí našeho šatníku.