Módní trendy

Co bude hitem podzimu 2018?

Léto už nám pomalu, ale jistě končí. Přišel tedy čas, rozloučit se s letními hadříky a vyměnit je za ty podzimní. Které to ale jsou? Je pravda, že něco z módy nevyjde nikdy, ale letošní podzim nám přinese i pár nových kousků. Co bude nejlepší a nejvíce trendy? Máme pro vás pár typů, v čem budete na podzimní ulici zářit!

Šelma za šelmou

Ano je to zpět. Zvířecí vzory budou tím, co letošní podzim udělá zcela jedinečným. Vzory si vypůjčíme od všech šelem, co vás jen napadnou, hadů a také zeber! Skvěle vypadají kalhoty s potiskem hadí kůže, ty vám také opticky prodlouží vaše nožky.

Kovboj

Letošní podzim si ve světě módy vypůjčil i pár prvků z Divokého západu. Halenka s třásněmi či pončo k tomu kožený pásek a botky jemně co špičky! K tomu černé kožené kalhoty a můžete vyrazit! Také jednoduchý kovbojský klobouk není k zahození.

Lesk jako blesk

Kalhoty či kabátky s metalickými barvami je to co oživí pochmurné podzimní počasí a vy budete doslova zářit! Ať už zvolíte zlaté, stříbrné či měděné vše bude trendy.

Pláště

Nutností podzimního šatníku jsou zajisté různé pláště, plédy a peleríny takže na ně nezapomeňte a pokud žádných z těchto kousků nevlastníte je třeba svůj šatník o tento trend doplnit.

Nejen patchwork deka

Určitě každý zná patchwork deku.  Ale už jste si někdy představily takto ušité kalhoty? Není to sice jednoduché najít vkusnou kombinaci sešitých různých kousků látek, aby to vypadalo vkusně, ale pokud se vám to podaří, jste dítě štěstěny a budete zářit. A můžeme vám zaručit, že ve stejném kousku nikoho jiného nepotkáte.