Kabelky

S čím kombinovat pestrobarevné kabelky?

V současné době je móda skutečně rozmanitá. Na své si přijde naprosto každý. Pokud milujete módu z devadesátých let, tak si přijdete na své, protože právě tyto kousky z této módy nyní opět frčí. Na pultech obchodů najdete jak zvonové džíny, tak i hromadu džínových bund i mnoho zajímavých masivních gumiček či svetrů s rozšířenými rukávy. Kromě toho se dostaly do módy i kabelky, a to hlavně ty pestrobarevné. Jenom málokdo však ví, s čím takové kabelky kombinovat.

Pestrobarevné kabelky samozřejmě mohou být různě velké. K těm prvním pestrobarevným kabelkám, které se dostaly do módy, se zařadily kabelky značky O BAG, což jsou ty typické gumové kabelky s uchem v podobě lana. Nejsou zrovna nejlevnější a v dnešní době už nejsou ani dvakrát moderní, ale přece jenom toto byli průkopníci, kteří přinesli do světa módy barevné kabelky.

Dneska se setkáme s takovými barevnými kabelkami, které jsou přece jenom trochu menší. Většinou jsou tyto kabelky jednobarevné s nějakým barevným motivem – nejčastěji se setkáte s černými kabelkami, která má na sobě různobarevné růže nebo obecně květy (květinový vzor je aktuálně v kurzu a nejdete ho nejen na kabelkách, ale takřka na každém kousku oblečení).

Nicméně ať už si koupíte jakkoliv barevnou kabelku, měli byste vědět, s čím je máte kombinovat.

S čím kabelky NEkombinovat?

Nejdříve se však zaměřme na otázku, s jakým lookem bychom pestrobarevné kabelky kombinovat neměli. Nikdy bychom neměli kombinovat pestrost s pestrostí. Pokud máte zelenou kabelku, nikdy ji nekombinujte k rudým džínům a k modré halence. Nebuďte jako duha, to není stylové.

S čím kabelky kombinovat?

Pestrobarevné kabelky by se měly kombinovat s jednobarevným outfitem. Je tedy třeba kombinovat takové kabelky s černým či jinak jednobarevným lookem. Nebojte se samozřejmě těch neutrálních barev, k nimž se pestrost taky hodí – k černobílému looku můžete volit červenou kabelku, k bordó džínům s bílým tričkem si nebojte vzít kabelku v barvě khaki.