Oblečení

Chci být pro mého muže atraktivnější

Dalo by se skoro říci, že atraktivita je velmi pomíjivá. Občas se stále najdou mezi muži takoví, kteří vidí jen tu zevní krásnu a po té vnitřní už se ani nepídí.

Kladete-li si otázku, zda gentlemani ještě nevymřeli – odpověď zní, že nevymřeli. Buďte si jisté. Jen je třeba je najít. Někde po světě pobíhají.

Pakliže máte pocit, že váš muž se poohlíží jinde a chcete tomu zabránit tím způsobem, že sami sebe uděláte atraktivnější, existuje mnoho způsobů.

Krásnější se pro vašeho partnera můžete udělat ale i tak – nemusí jít nutně o podezření z nevěry, může jít o dlouholeté manželství bez jiskry, nebo naopak se cítíte už tak nějak „okoukaná“.

Jak na to?

  • sexy prádlo (krajkové, saténové, začněte nosit tanga, koupě korzetu atd.)
  • erotické pomůcky (občas pomůže okořenit váš sexuální život o nějaké ty žhavé novinky a neznámo)
  • líčení (pakliže se nelíčíte, čas od času, když vás pozve na večeři, oblékněte si krásné šaty, vytvořte neobvyklý účes a použijte make-up)
  • účes (občas vám partner řekl, že tento účes vám moc sluší, ale není příležitost, kdy byste si jej znovu mohla vytvořit, nevadí – uvařte skvělou večeři při svíčkách a účes předveďte jen tak)
  • nadváha (máte-li komplex, co se týče vaší hmotnosti, můžete si zakoupit permanentku do fitness centra nebo popřemýšlet například o kryolypolýze, která vám tuky zmrazí a zeštíhlí tělo)
  • výška (pokud vás trápí výška a máte pocit, že vašemu protějšku přichází k chuti ženy vyšší s delšími nohami – vyzkoušejte podpatky, ty jsou velmi sexy)

Atraktivita vnitřní

Krásnější a přitažlivější se však můžete stát i skrze vnitřní krásu.

Například, pokud váš muž, miluje rybaření, ale vás to opravdu nebaví – běžte s ním a užijte si príma den. Bude vás brát jinak – bude mít radost a den s vámi si užije. Když s ním čas od času zajdeme, bude z toho mít radost a krásný pocit. Co vy víte, třeba se do vás znovu zamiluje.

Chcete sportovat jako váš protějšek, ale společně jste nikdy nebyli? Objevte společnou zálibu a vytvářejte společné cíle. Vy si zamilujete sport a on si ještě více zamiluje vás proto, jaká jste. Jak se snažíte a co vše jste pro něj ochotná udělat.

Platí jedno pravidlo!

Nikdy – nikdy se nesmíte ve vztahu snažit jen vy. Opravdu ne. Nemůžete se nechat využívat. Děláte-li však společné kompromisy a snažíte se dělat společně to, co má rád ten druhý i když to zrovna není váš šálek kávy- pak je to v pořádku.

Závěrem

Každá mince má dvě strany. Stát se atraktivnější pro svého partnera či manžela, nemusí nutně znamenat utrácet za manikúru, pedikúru a kadeřníka. Myslete, že jde i o vás, ne jen o něj. Vy se musíte cítit dobře.

Také by vás měl milovat takovou, jaká jste. Pokud mu to nestačí, pak je na čase to začít řešit.