Módní trendy

Chceš být IN? Pořiď si mom jeans!

Podzim je v plném proudu a s ním i nové módní trendy. No, zde je ale pojen nové trošku zavádějící. Všichni víme, že se nám móda vrací. A i když si řekneme, že tohle na sebe nikdy znovu neoblékneme, za nějaký ten čas si v tom podobném modelu pyšně vykračujeme ulicí.

Co jsou to tedy MOM JEANS?

Tohle jsou kalhoty, které bude milovat snad úplně každá žena, která je na sebe oblékne. Nastal konec upnutým, nepohodlným kalhotám! Tyto kalhoty jsou volného a tudíž velice pohodlného střihu. Nemusíte u nich řešit širší stehna nebo lýtka či jiné pro nás ženy známé komplexi. Kalhoty jsou střižené do pasu. Díky tomuto pasu se nám trošku větší podbřišek povede snadno a pohodlně zamaskovat.

Látka je jak jinak než džínovina. Džiny by neměly žádné ženě v šatníku rozhodně chybět. A pokud chce být letošní podzim IN, musí to být džíny tohoto střihu. Tedy vyšší pas a rovné nohavice. Džínovina u mom kalhot je poněkud tvrdší než jsme si přes léto zvykly. Ale jakmile si na pevnější materiál zvyknete, nedáte na ně dopustit.

Co k nim obléknout?

V těchto džínách můžete jít jak sportovně, tak i elegantně sladěná. Záleží čistě na vaší náladě a příležitosti, kde kalhoty oblékáte. Mom jeans můžete pořídit jak s „trhanci“ tak bez nich.

Bez různých prošoupání se a děr na kolenou, které jsou tedy pro ležérní styl nezbytné, ale pro eleganci velice nežádoucí. Můžete k nim obléknout halenku na knoflíky, zakasanou do kalhot, a nejlépe v odstínech žluté, protože žlutá je letos IN. Ale krásná bílá halenka má své kouzlo a dodá na eleganci. K tomu lodičky a kabátek a můžete vyrazit.

Pokud vás čeká uvolněné setkání s kamarády, proč neobout k momkám tenisky a top který nám lehce poodhalí pas?