Oblečení

Čas vytáhnout svetřík je zde

Čas tropických veder je pryč a přichází čas chladných dní. Co to pro nás znamená? No přeci konečně můžeme vytáhnout teplejší část šatníku ven. Kdo si libuje ve vrstvení oblečení, přichází jeho chvíle. Přeci jenom ještě nenastal čas pro huňaté svetry, ale období krásných lehkých svetříků je zde!

Zda zvolíte svetr, který je upletený z velkých oček je třeba pod něj podvléct to správné spodní prádlo nebo tílko, aby se krása svetříku podtrhla. U úzkého svetříku samozřejmě nic nepodvlékáme a nosíme ho místo halenky. Tyto úzké svetříky vypadají skvěle pod džínovou bundou. Pokud chceme být elegantnější, zvolíme sako.

Technika vrstvení

Jestli patříte mezi milovníky podzimu a zimy tak technika vrstvení je vaše parketa. Pokud tuto techniku správně použijete, můžete ji využít k zakrytí vašich případných problematických partií. K vrstvení používáme tenčí oblečení, proto ještě letní šatník zcela nezatracujeme a můžeme jej použít k vytvoření skvělého a stylového podzimního outfitu.

Jak svetříky kombinovat

Pokud počasí ještě dovolí, a vy zvolíte lehounký svetřík jemné barvy, můžete k němu obléknout letní šaty. Pokud je svetřík jednobarevný, šaty mohou mít výrazný vzor a naopak. Pro případ ochlazení je k tomuto outfitu hodí kožená bunda, ale zvolit byste měli například hnědou. Černá by byla k jemnému stylu a šatům moc tvrdá. Obuv k této kombinaci je zcela na vašem vkusu. Pokud se cítíte lépe v teniskách, nebojte se je obout. Zda ale chcete působit něžněji, dejte přednost lodičkám.

K podzimu zajisté patří i roláky. Ani letos na ně nesmíme zapomenout. Dámy s větším poprsím by měly počítat s tím, že rolák váš hrudník ještě opticky zvětší. Pokud ale zvolíte správné sáčko, nebudete mít problém. Hodí se jak k sukním, tak ke kalhotám. U sukně si dejte pozor na délku, která by měla být ke kolenům, jestliže jste menší postavy. Ženy vysoké si mohou dovolit délku do půli lýtek.

Zda fandíte ležérnímu stylu, svetr s velkými očky je pro vás ten pravý. K němu džíny, tenisky, kožený batůžek a můžete vyrazit do ulic.