Kabelky

Bordó kabelky jako skvělá volba každé ženy

Každý rok se v módě klade otázka, jaká barva bude na jaře, v létě, na podzim či v zimě v kurzu. Podle ní se potom bude řídit celé módní odvětví. Je skvělé, že se v posledních letech stávají trendovými barvami ty, jež jsou výrazné. Nudu tedy nezažije žádná žena, pokud se těchto barev bude držet. Jednu chvíli byla v kurzu královsky modrá barva, která krásně zdobila snad každou ženu. Výhodou této barvy je, že sluší každé dámě. Blondýnky dosáhnou požadovaného zvýraznění nejen obličeje, ale i křivek, černovlásky uchvátí svým tmavým, ale elegantním vzhledem.

Mezi další „in“ barvy stojí rozhodně za zmínku hořčicově žlutá. Ta doslova ovládla svět podzimních i zimních kabátů. Řadí se mezi netypické barvy, ale svou krásou uchvátí nejedno mužské oko. Důležité je zmínit i lehké pastelové barvy. Nadýchaně modrý či lehce růžový odstín zaujme na leckteré ženě. Jediné zrzky by se těmto pastelovým barvám měly vyhnout, pokud se ovšem nejedná o žlutou kombinaci. Ta je jen projasní.

Módní barvy se projevily zejména v kabelkách. Ty vždy okouzlí. Navíc kabelky mají tu vlastnost, že jim sluší každá barva. Jestli si netroufáte nosit žluté kalhoty nebo červené sako, zvolte stoprocentně kabelku v trendy barvách!

Jakou barvu byste ovšem nyní měli zakomponovat do všeho šatníku? Rozhodně bordó Tato vínově červená barva je naprosto senzační, převážně u kabelek. Pokud zvolíte bordó kabelku, můžete si být jista, že oslníte samu sebe. Dámský názor je přeci ten nejlepší, protože v sobě nese největší kritiku. S touto volbou kabelky půjde ale jakákoli kritika stranou. Rozhodně zabodujete! Navíc se jedná o tmavý odstín, tudíž lze ho hezky zkombinovat jak s tmavým outfitem, tak se světlou kombinací.

S bordó barvou zabodujete nejen u kabelek, ale také při volbě oblečení. Vínově červená totiž bude v kurzu ještě dlouho.