Oblečení

Bokové silonky – hit sezóny

Začalo léto, teplé počasí a sluníčko. To značí jediné, méně a méně vrstev oblečení na sobě. Mění se šatník a místo riflí a kalhot nastupují kraťasy, sukně a šaty.

V letním období a to zejména teď v průběhu letních prázdnin, se to jenom hemží různými oslavami a svatbami. Což si samozřejmě vyžaduje vhodnou obuv, ale také oděv.

Nadcházející komplikace

  1. Když už neprojde výmluva typu „Nemám co na sebe.“, je čas tedy sáhnout po šatech, které se vám ve skříni schovávají. Najít k nim vhodnou obuv a je to.
  2. Když se první bod vydaří na jedničku, mnoho žen, začne řešit běžné ženské problémy se šaty spojené. Silonky.

Běžné levné silonky jsou tenké, snadno se zatrhnou a navíc, jsou až do pasu. Mnoho ženám vadí, když mají silonky nad pupík. Pocitově, to někomu vadí nebo rozčiluje. Na tom není nic špatného. Pro tyto případy se na trhu objevily bokové silonky.

Ano, čtete dobře – bederní silonky.

Trpět v silonkách v letním parnu

Některé z vás si mohou říkat, proč by se ženy měli v létě nutně trápit v umělých silonkách. Hned se dovíte proč. Žijí mezi námi obyčejné smrtelnice, kterým se nepoštěstilo mít naprosto dokonalou postavu, a proto si tímto způsobem zajišťují pohodlí.

Nohy

Vzít si šaty či sukni, znamená některé dámy utrpení. Silnější stehna, která se třou o sebe. Nesnesitelná bolest, tření, pálení a na konec vyrážka. Zkrátka v sukni ani šatech neujdou ani krok. To jsou běžné ženské problémy, jen o nich nikdo nemluví. Buď ženy tiše trpí, nebo to řeší právě silonkami.

Bříško

Maminky na mateřské opravdu nemají čas trávit celé hodiny ve fitness centrech a posilovat své lehce povolené bříško. A na svatbu v kalhotách nepůjdou. Proto si pod šaty berou silonky a to jim vytvaruje ploché bříško.

Vzhled

Sebedůvěra je velmi důležitá. Pokud žena cítí, že není něco v nepořádku, začínají si toho všímat ostatní, protože ona sama o sobě pochybuje. Pokud však nejde jen o vymyšlené představy, ale skutečně trpí například na křečové žíly nebo viditelnou celulitidou, je taktéž výborným řešením vzít si silonky. Přeci jen, nožky stáhne, vytvaruje a vypadají mladší a krásnější.

Kde zakoupit tedy „bokové silonky“

Stačí zadat klíčová slova do vyhledávače a internet už vám nabídne možnosti jak prodejců, kvality tak i ceny.

Za doporučení však stojí obchod ASTRATEX.cz. Je to výborný internetový obchod se spodním prádlem, kde najdete širokou nabídku legín, punčoch a silonek. Bokové silonky nabízejí ve 2 prodejní 20DEN a 40DEN.

Co se odstínů týče, v nabídce naleznete odstín BEIGE, MELISA, NEUTRO a v černé odstín NERO. Cenově je zboží velmi přijatelné, zakoupit je můžete do 90 Kč. Cena je dokonce nižší, než kvalita zboží.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43