Kabelky

Batůžky nebo kabelky?

Léto je skoro za námi, přesto některé módní trendy, které se během letošního léta dostaly do módy, jen tak nezmizí. Samozřejmě si přes chladnější měsíce schováme klasické šortky, mnohé šaty a mnohé sukně, dokonce i nějakou tu letní obuv, ale přece jenom některé kousky nás budou provázet i těmi chladnějšími podzimními či zimními dny. O jaké letní kousky se jedná?

Během různých ročních období nám do módy přicházejí nejrůznější kousky, které je dobré mít v šatníku. Během letošního léta jsme si tak do své sbírky mohli koupit hlavně sandálky, které byly naprosto fenomenální, dále také skládané nebo tylové sukně, abychom se cítili jako princezničky, a také třeba lacláče v podobě šortek, které rozhodně musela mít každý žena.

Většinu novinek jsme ale zaregistrovali hlavně v oddělení doplňků. Kabelky se doslova přesunuly na druhou kolej, protože první pozici nejen v modernosti, ale také v oblíbenosti a prodejnosti obsadily batohy. Batůžky se staly součástí snad každého outfitu a je chybou, pokud je ještě nemáte.

K čemu všemu se batohy nosí?

Batůžky se dnes staly mnohem více nošené, než všední kabelky. Díky tomu, že je najdeme v tolika zpracováních a v tolika podobách, je můžeme nosit takřka ke všemu. Nejvíce se však hodí k šortkám a teniskám. Ženy si oblíbily hlavně kombinaci šortkových lacláčů, které kombinují s klasickým basic nátělníkem a taky obyčejnými plátěnými teniskami. Batoh není však jediným doplňkem tohoto looku – přidávají k němu i kšiltovku, která je dnes taky velice populární.

Kde takové batohy najdeme?

Batůžky dnes najdeme takřka všude. Jenom si musíme vždy zodpovědět otázku, k čemu batoh chceme vlastně mít. Pokud chceme jet na výlet někam do přírody, rozhodně volme batoh, který najdeme v obchodech se sportovní tématikou, protože pro turistiku je nutný batoh s větším objemem, stabilní konstrukcí a s vystlanými popruhy. Pokud však chceme jet jenom někam do zoo, klidně volme batohy, které najdeme běžně v obchodech s oblečením.

Tam taky najdeme klasické drobné batůžky, které se hodí pro běžné nošení. Takové batohy jsou ideální nejen na procházku, ale také do kina, na první rande, na kávu a k mnohým dalším situacím a událostem.