Módní trendy

Baby růžová plná elegance, jednoduchosti a jemnosti

Populárních barev je habaděj. V některých obdobích či při některých dnech by si člověk však řekl, že snad barevnost ani neexistuje, protože na ulicích potkává řadu lidí, kteří se oblékají naprosto stále stejně do stejných barev a do stejných outfitů. Člověk by si také řekl, že móda je především o skvělých experimentech, ale bohužel, když se podívá na to, co se na ulici nosí, není to zrovna pravda.

Lidé se nejspíše asi bojí nosit to, co se jim skutečně líbí nebo co je zaujme. Každý si většinou říká, že si jednou oblékne oblíbený barevný look, ale zkusí to jednou a pak už nikdy více, protože už nikdy nechce zažít pohledy lidí, kteří se na něj dívají jako na blázna. Jenže ani v životě, ani v módě se nesmíme snažit chodit stále s davem. Musíme myslet na to, že pokud chceme vyčnívat a být jiní, ojedinělost je to pravé. Pokud se bojíme vyniknout ve svém profesním životě, možná by nám pomohl právě tento risk v podobě různých barevných kombinací, s nimiž se ukážeme na ulici.

Tento problém nebarevnosti se většinou ukazuje v menších městech nebo na vesnici, kde se zkrátka lidé opravdu bojí vyniknout z davu. Ve městech už taková potíž není, proto se mnohdy setkáme právě s obdivy. Jenže i do takových vesnic a menších měst musíme tu jinakost přinést, proto se jí nebojme. Zkusme to například pro začátek s baby růžovou, která není zas tak úplně pestrá, přesto se jedná o tón barev, který nás doslova nadchne a nebude to už jen o monotónní černobílé kombinaci.

Baby růžový odstín se stal populárním rychlostí blesku

Růžová nikdy nepatřila k barvám, po kterých by lidé šíleli. Většinou se jednalo o barvu, která se většinou ukazovala pouze na blondýnách, protože je nějak všeobecně zažito, že růžovou musí nosit pouze blondýny, kterým tato barva stoprocentně sluší. Není tomu ale taka. Pestře růžové se klidně vyhněte, ale na baby růžový odstín stín nevrhejte. Jedná se o pastelově růžovou barvu, která se nosí zejména na botách nebo na halenkách. Hezká je však sama o sobě i na džínech.