Lifestyle

4 místa, kde jsou svatby nejkrásnější

Svatba je podle všeho jeden z nejkrásnějších dnů, které v životě zažijeme. Je však nutné poznamenat, že svou představu o svatbě má každý jinou. Každý chce mít jiný dort, jiné šaty, jinou hostinu, ale při myšlence na místo, kde by se taková svatba mohla uskutečnit, se řada lidí střetne se svými názory. Některá místa jsou totiž pro svatbu naprosto jako dělaná. Jaká to jsou?

1. České zámky

Za krásným svatebním obřadem rozhodně nemusíte chodit daleko. Krásné jsou hlavně české zámky, kde se nevěsty mohou cítit opravdu jako v pohádce. Mezi nejvíce populární se řadí například zámek Sychrov, kde se konají nejkrásnější růžové obřady, dále také státní zámek Buchlovice, kde jsou svatby krásné hlavně díky zahradám, které doslova tají dech. Mimo tyto dva jasné favority však najdete v Česku celou řadu dalších krásných zámků, které jsou pro svatbu jako dělané.

2. Karibik

Pokud však netoužíte po české svatbě, asi uvažujete nad honosnými luxusními svatbami někde v zahraničí. Žádní snoubenci nikdy nepohrdli takovým krásným Karibikem. Právě zde u čistého moře jsou svatby naprosto nejkrásnější. Je nutné poznamenat, že svatby v Karibiku nejsou jenom pro nadšence filmů o zdejších pirátech v čele s Johny Deppem.

3. Kostel

Mnoho lidí dbá na klasiku, tudíž je nutnost mít svatbu v kostele. Ovšem i takový klasický obřad se lehce může stát naprosto neobyčejným, pokud se soustředíme na řádné přípravy a na fenomenální květinovou výzdobu. Tato květinová výzdoba by samozřejmě měla být stejná i na svatební hostině, kde se nejspíše klasicky bude podávat svíčková a knedlíčková polévka.

4. Louka

V současné době se pro takovou hezkou přírodní svatbu rozhoduje hlavně mnoho celebrit, které chtějí mít od nejrůznějších fotografů trochu soukromí. Rozhodují se proto pro přírodní svatby, které se většinou konají někde na louce nebo v oblíbených zahradách. Právě z těchto míst jsou jedny z nejkrásnějších fotografií vůbec.