Boty

Timberland- dnes už je má každý

Loňským rokem nebyly skoro nikde k sehnání, letos jich jsou plné obchody (a to nejen ty s obuví). Mnohdy jsou to jediné boty, které ve značkových prodejnách naleznete. Řeč je o tzv. farmářkách. Originální značkou je ovšem Timberland.

Mnohdy se stalo, že originály byly (převážně pro ženy) drahým špásem. Za zimní boty na jednu sezonu nechtěly utratit tolik peněz. Hlavně, když bylo například před Vánoci a vánoční dárky se musely na poslední chvíli dokoupit. Jelikož se tento typ bot stal jedničkou a jejich oblíbenost je neuvěřitelně vysoká, i jiné obchody s obuví chtěly z tohoto kousku utržit. Není se proto čemu divit, když si lidé začali radši kupovat ty pravé. Cenově se totiž skoro nelišily. Kvalitnější byly ale ty značkové.

Farmářky sluší snad každé slečně

Pokud budete mít někdy čas a budete se procházet ulicí či jen spěchat na autobus, prohlédněte si obuv kolemjdoucích. U velké většiny narazíte právě na hořčicově hnědé Timberlandy s tmavými okraji. Jelikož se tato barva nezdála dosti slušivá každému, v různých prodejnách proto narazíte na širokou škálu barevných kombinací. Na své si přijdou milovnice růžové nebo světle šedé barvy. Pokud ovšem toužíte po sytějších barvách, zvolte červenou nebo černou. Ať už si zvolíte jakoukoli kombinaci, můžete si být jisti, že vám padnou jako ulité. Sluší totiž opravdu každému.

Timberlandy jsou přizpůsobeny i do tuhé zimy, a to díky kožíšku uvnitř. Kožíšek se ale nestal tak populárním (jak si všichni mysleli), proto si lidé raději volí podzimní verze a dají si do nich jen tlustou ponožku.

K těmto botám skvěle padne bunda bomber nebo džínové kousky. Rozhodně není vhodné je nosit například k sukním či jiným společenským oděvům. Jsou určeny převážně pro free styl, kde pohodlnost hraje tu největší roli. Nemusíte se tedy obávat, že by vás po dlouhém dni v této obuvi bolely nohy.