Lifestyle

Seriály, které budou ženy bavit

Máte před sebou volný víkend a chcete si ho užít jenom sami se sebou? Existují seriály, které si ženy naprosto zamilují a nad kterými pánové spíše ohrnou nos. Ale to nevadí, jsou totiž nadupané romantikou, nadějí a také vtipem. Stačí si z nich vybrat ten, který jste doposud neviděli.  

Sex and the City 

Sex ve městě je naprostou klasickou. Jedná se o stejně kultovní seriál, jako jsou oblíbení Přátelé. Děj pravděpodobně znáte a není ho třeba nějak rozvíjet. Zkrátka a dobře je to skloubení náhod, vtipu, sexu, ale také lásky a romantiky. A když už se na něj dodíváte, můžete na něj navázat dvěma povedenými filmovými snímky.  

Mimochodem, až budete v New Yorku, vaše zastávka musí být u domu jedné z hlavních hrdinek. Jedná se o turisticky vyhledávané místo, které stojí alespoň za jednu fotografii. 

Gilmorova děvčata 

A když už jsme začali těmi kultovními seriály, tak jimi ještě budeme pokračovat. Nabízí se také fenomenální vtipný seriál, který je dodnes velmi oblíbený. A je jím seriál s názvem Gilmorova děvčata. O matce samoživitelce a její dceři, o prarodičích, kteří jsou nadmíru bohatí, a o fantastickém vztahu, který si může matka s dcerou vzájemně vypěstovat.  

No, i tento seriál se po letech dočkal svého pokračování. K vidění je dalších několik hodinových filmů, které jsou takovým rokem v kostce. Pokud jste zhlédli prvotní díly a neviděli čtyři nové a poslední, je načase si na ně udělat čas. 

Big Little Lies 

Jen málo seriálů se stalo doslova hitem. Jedním z nich je i snímek Big Little Lies, který je plný významných herců a hereček. Jedná se o doslova promenádu skvělých celebrit, k nimž patří Nicole Kidman, Reese Witherspoon nebo třeba Shailene Woodley. 

Krása, přetvářka, vražda – v seriálu se kloubí všechno, co diváka dokáže dostat prakticky ihned do děje.