Boty

Hravé boty do sněhu: Vyjděte si ve sněhulích zdobených kamínky

Jaké trendy v zimní obuvi letos panují? Na své si přijde každá žena, protože nabídka je opravdu velmi rozmanitá. Spousta sněhu přímo vybízí k tomu, vytáhnout ze skříně nějaký model s kožešinkou a opravdu si ho užít. Bude vám to slušet, až budete ťapat sněhem v nekonvenčním modelu sněhulí. Zaručeně přitáhnete pozornost ostatních dam, které budou obdivně koukat.

Zdobné aplikace upoutají

Určitě máte doba nadčasový model klasických sněhulí. Nebojte se ho oprášit a znovu vytáhnout ven. Ostudu si tím letos rozhodně neuděláte. Možná ale při pohledu na klasiku do půli lýtek dospějete k názoru, že by bylo fajn svůj botník něčím pěkným zimním oživit. Potom vězte, že letos velice letí nízké sněhule ke kotníkům. S úspěchem se na nich kombinují různé materiály a efekty. Mohou je zdobit třeba bambulky, efektní kožešinka, mašle, aplikace jiných materiálů na základní látku včetně třpytivých a nemusíte se bát ani výrazného zdobení například třpytivými kamínky různých barev. Zdobnost vypadá hezky, svěže a krásně rozsvítí vaše zimní dny.

Zkuste si barvy i retro ze 70. let

Pokud jde o barvy sněhulí, kozaček a zimní kotníkové obuvi, velmi trendy je černá. Dá se vzít prakticky ke všemu a černou prostě nikdy nic nezkazíte. Podobně šik je ale i bílá. Budete v ní budit dojem neposkvrněné zimní královny. Můžete si ale dovolit i určitou hravost. Holčičí typy se vůbec nemusí stydět za jemnou růžovou, přemýšlivé dámy mohou sáhnout po tajemné fialové. Chcete-li v ostatních probouzet život a nebýt spící princeznou, zvolte klidně i ohnivě červenou. Modrá je potom barvou stability a klidu, která bude pasovat ke spoustě kousků ve vašem šatníku. Retro se in vždy a tentokrát se lidé vrací ke stylu 70. let. Blokové podpatky, syté barvy, velur oživený třeba vloženým kouskem barevného materiálu – tím rozhodně neprohloupíte.